100-C23D10 Allen-Bradley Contactor 3 pole 3 phase 600V 23A 110V coil
SKU: 100-C23D10 Categories: ,
13 People watching this product now!
Fast Shipping
Same-day dispatch on most in-stock electrical parts.
30k+ products
Large inventory of new, used, and obsolete components.
Expert Support
Knowledgeable assistance from experienced electrical staff.
Order Tracking
Track orders easily from dispatch to delivery.
Additional information
Weight 1.5 lbs
Condition
GTIN
Reviews (0)
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “100-C23D10 Allen-Bradley Contactor 3 pole 3 phase 600V 23A 110V coil”