LB120-AFT Levinton 1 Pole 20A AFCI
SKU: LB120-AFT Categories: , ,
11 People watching this product now!
Fast Shipping
Same-day dispatch on most in-stock electrical parts.
30k+ products
Large inventory of new, used, and obsolete components.
Expert Support
Knowledgeable assistance from experienced electrical staff.
Order Tracking
Track orders easily from dispatch to delivery.
Additional information
Weight 1.5 lbs
Condition
GTIN
Reviews (0)
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “LB120-AFT Levinton 1 Pole 20A AFCI”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Description
20A 1-Pole AFCI Branch Circuit Breaker with Thermal Magnetic Trip Technology and Plug-On Installation. 120V
Related Products
Placeholder
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
QC1015 – Eaton – Circuit Breaker Feed Thru – 15 Amp – 1 Pole – 120 Volt
SKU: QC1015
In stock
Placeholder
Cutler-Hammer QC1030 1 pole Circuit Breaker